SportowyBazar.pl - Aktywna strona życiaWitamy na naszym blogu Sportowybazar.pl. Stworzyliśmy go z myślą aby dzielić się z Wami drodzy czytelnicy, informacjami ze świata sportu oraz turystyki. Oba tematy są bardzo obszerne, dlatego też postanowiliśmy przygotować bloga w formie rzeczowych poradników. Naszym zamysłem jest ułatwienie wyboru odpowiedniego sprzętu sportowo-turystycznego, odzieży, akcesoriów itp. Chcemy abyście w łatwy do zrozumienia sposób mogli dowiedzieć się najważniejszych aspektów na temat wybranego produktu jeszcze przed finalizacją zakupu. Dzięki nam dowiecie się na co zwrócić uwagę a co jest sprawą drugorzędną.

Zapraszamy również do dzielenia się opiniami oraz spostrzeżeniami na temat treści umieszczonych w poradnikach. Jeżeli uważacie, że do któregoś z tematów warto coś dodać, powiadomcie nas o tym w komentarzach a my na pewno weźmiemy to pod uwagę.

Zachęcamy również do polubienia bloga, oraz udostępniania go swoim znajomym, jak i do odwiedzenia naszych profili na Facebook'u i Google+. Za wszystkie wpisy, polubienia z góry dziękujemy w imieniu całego zespołu sklepu:Aktualizacja nr.1 (1.27.2016)

Chcielibyśmy podziękować za odwiedzanie naszego bloga. Aby jeszcze bardziej poszerzyć wartość merytoryczną przygotowywanych przez nas tekstów postanowiliśmy iż nie będziemy się skupiać tylko i wyłącznie na opisie technicznym zagadnień lecz rozbudujemy treści poradników dodatkowe elementy. Od teraz w naszych poradnikach (jeżeli będzie taka możliwość) znajdować się będą filmy pokazujące przykładowe ćwiczenia, opisy zasad i przepisów jak również elementy historii. Mamy nadzieję iż zmiany które chcemy wprowadzić wpłyną na wartość naszych artykułów, jak również wzbudzą w naszych czytelnikach jeszcze większe zainteresowanie. Dziękujemy za wszystkie propozycje w imieniu całego zespołu sklepu.